LUXIMMO е част от Stoyanov Enterprises
Luximmo
под наем дългосрочно акт 16

Просторен и функционален офис до хотел "Маринела"

БЪЛГАРИЯ / ОБЛАСТ СОФИЯ / ГР. СОФИЯ / КВ. ЛОЗЕНЕЦ / ХОТЕЛ "МАРИНЕЛА"   На картата
Цена  
НАЕМ 1 125/МЕСЕЦ

Минимален срок на наема: 1 година

Тип:
Офис

Обща площ:
170 м²

Етажност:
5

Етаж:
партер

Стаи:
5

Бани:
1

Референтен номер:
RD 109790
Инфо пакет

Състояние
отлично

Отопление
Климатици / ТЕЦ

Обзавеждане
Обзаведен/необзаведен

Климатик
Климатици инверторни

Разстояния
1.5 км 6 км 12 км 200 м

Разстояния от имота до други важни обекти
  • Планински лифт: 6 км
  • Център на града: 1.5 км
  • Летище Sofia (SOF): 12 км
  • Магазин за хранителни стоки: 100 м
  • Спирка: 200 м
  • ЖП гара: 4 км
  • Болница: 300 м
  • Училище: 300 м
Отопление
  • Климатици
  • ТЕЦ
Климатизация
  • Климатици инверторни

Представяме модерен офис, находящ се на партер в луксозна жилищна сграда в най- престижната част на кв. "Лозенец". Мястото е с отлични транспортни връзки с всички райони на столицата - на 100 метра от метростанция "Джеймс Баучър" и спирки на градския транспорт - безспорно удобство за служителите на офиса.

Имотът е свободен за наемане след 15.06.2023 г., огледи са възможни преди тази дата.

Офисът е с обща площ от около 170 кв.м, от които работна площ 130 кв.м и двор-градина към офиса от 40 кв.м. Състои се от пет работни помещения, които могат да се конфигурират според нуждите на бъдещия наемател, два санитарни възела, оборудван кухненски бокс и двор, обзаведен с градинска мебел. Отоплението и топлата вода са на ТЕЦ, като са поставени и три броя висок клас климатици. Настилката е гранит във целия офис. Монтирани са видеонаблюдение и СОТ за максимална сигурност

Помещението се отдава под наем необзаведено. Обзавеждането, видно на снимките може да бъде закупено от бъдещия наемател на цена от 15 000 лева. Оборудването е собственост на настоящия наемател.

Имотът е особено подходящ за салон за красота, представителен офис, кантора, счетоводна къща, учебен център и други. Цената е крайна!

Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота в удобно за вас време. За целта, свържете се с отговорния за офертата брокер и му кажете кога бихте искали да направите оглед.

Наемане на имота
Ако харесате имота и решите да го наемете, ще имаме ангажимент да организираме среща с наемодателя, на която ще подготвим и ще предоставим за одобрение и подпис от двете страни на договор за наем и приемо-предавателен протокол за имота. Обичайната практика е да се предплати един наем за първия месец и да се остави гаранционен депозит при наемодателя в размер на един наем. Свържете се с отговорния брокер за този имот за по-подробна информация относно процедурата за наемане на имот.

Допълнителни услуги
С нас можете не само да наемете имот, но и да се възползвате от редица допълнителни услуги. Можем да предложим застраховка на движимо и недвижимо имущество, застраховка живот, медицинско и автомобилно застраховане, строителни и ремонтни дейности, обзавеждане, юридически и счетоводни услуги и др.


Местоположение

Приблизително местоположение на имота/комплекса.

Контакти

Актуални сходни предложения

под наем
(дългосрочно)
Офис
гр. София / кв. Лозенец
Софийска област, България

Площ: 18 м² Етажност: 6 Етаж: 2

Наем  511 /месец
под наем
(дългосрочно)
акт 16
Офис
гр. София / кв. Лозенец
Софийска област, България

Площ: 576 м² Етажност: 6 Етаж: 3-4

Наем  5 760 /месец (без ДДС)
под наем
(дългосрочно)
Офис
гр. София / кв. Лозенец
Софийска област, България

Площ: 144 м² Спални: 3 Етажност: 7 Етаж: 2

Наем  2 000 /месец (без ДДС)
Вие запазихте този имот или селекция в списъка "Любими имоти"
Картата зарежда селектираните имоти