Всички имоти с отговорен брокер Преслава Мизинова

Преслава Мизинова

Старши консултант

Офис Цар Асен, София (PROPERTY.BG)

Разгледайте всички оферти на имоти за продажба и под наем, управлявани и маркетирани от Преслава Мизинова. Подробна инфомация и снимки/видео за всеки от имотите, може да разгледате като посетите неговата индивидуална страница, чрез клик на върху картичката на имота. От настоящата страница може да направите и бърз преглед на снимките на офертата чрез кликване на стрелките от двете страни на снимката в картичката на имота. Разполагате и с възможност за бърз преглед на местоположението на имота на картата, чрез клик на съответната зелена икона за локация и надпис "КАРТА"

ЕКСКЛУЗИВНИ
ПРАВА

Редови къщи

к.к. Св.Св. Константин и Елена
Варненска област /  България
карта

Площи: 206.47 м² - 206.47 м²

Спални: 3

Етажност: 2

Цени на м2: 2 736 €/м² – 2 979 €/м²

Цени на м2: 5 351 лв./м² – 5 826 лв./м²

 565 000 615 000
 1 105 044 – 1 202 835 лв.
ЕКСКЛУЗИВНИ
ПРАВА

Къщи

гр. Царево
Бургаска област /  България
карта

Площи: 170.46 м² - 194.46 м²

Парцели: 380 м²

Спални: 3

Етажност: 2

Цени на м2: 3 989 €/м² – 4 525 €/м²(без ДДС)

 680 000 880 000 (без ДДС)
 1 329 964 – 1 721 130 лв. (без ДДС)

Апартаменти ново строителство

гр. София / кв. Симеоново
Софийска област /  България
карта

Площи: 78 м² - 229 м²

Спални: 0-2

Етажност: 6

Цени на м2: 1 600 €/м² – 3 200 €/м²(без ДДС)

Цени на м2: 3 129 лв./м² – 6 259 лв./м²(без ДДС)

 195 350 591 900 (без ДДС)
 382 071 – 1 157 656 лв. (без ДДС)