Продавате/отдавате под наем собствен имот? Доверете ни се!  

ОБЯВЕТЕ ИМОТ!

Луксозни имоти в квартал/район "Uptown Dubai", гр. Дубай, ОАЕ (Дубай) за продажба и под наем

Апартаменти ново строителство

Дубай / кв. Uptown Dubai
Област Дубай /  ОАЕ (Дубай)
карта

Площи: 89 м² - 241 м²

Спални: 1-3

Цени на м2: 6 896 €/м² – 8 575 €/м²

Цени на м2: 13 488 лв./м² – 16 771 лв./м²

 668 250 1 773 166
 1 306 984 – 3 468 012 лв.

Апартаменти ново строителство

Дубай / кв. Uptown Dubai
Област Дубай /  ОАЕ (Дубай)
карта

Площи: 68 м² - 149 м²

Спални: 1-2

Цени на м2: 7 494 €/м² – 10 165 €/м²

Цени на м2: 14 657 лв./м² – 19 880 лв./м²

 636 302 1 518 478
 1 244 499 – 2 969 884 лв.