Разстояния от имота до други важни обекти
- Планински лифт: 10 км
- Център на града: 7 км
- Летище Sofia (SOF): 18 км
- Магазин за хранителни стоки: 500 м
Представяме единствен по рода си имот за любителите на аристократичната атмосфера и безусловния лукс. Това жилище е тържество за сетивата и егото. Апартаментът пленява с отлично аранжирано пространство и безкомпромисно качество на материалите. Изтънченият дизайн и стилните мебели носят неповторимо усещане за комфорт и уют.
Локацията на имота е в кв. "Бояна", в подножието на Витоша, в близост до хотел Берлин и предоставя бърз и лесен достъп до Околовръстен път, както и до бул. "България".
Имотът се намира в чисто нова сграда, въведена в експлоатация в края на 2021г., с отлично поддържани общи части.
Жилището се намира на етаж 2 и е характерно със своите светли и просторни пространства.
Разпределението е следното: входно антре, дневна с трапезария и кухненски бокс, спалня с дрешник и самостоятелна баня, спалня, балкон.
Стаите са просторни, с изчистен практичен дизайн и изключително красиви детайли.
Кухненският бокс е монолитен и с вградени всички необходими уреди за нуждите на бъдещия наемател - голям хладилник с фризер, съдомиялна, готварска печка, плот с високи столове от корк, трапезна маса за четирима. Апартаментът разполага с пералня и бойлер на газ.
Жилището е готово да посрещне своите първи наематели.
В наемната цена е включено паркомясто.
Показано е приблизителното разположение на имота/комплекса.
Контакти