Продавате/отдавате под наем собствен имот? Доверете ни се!  

ОБЯВЕТЕ ИМОТ!

Луксозни имоти в сграда/комплекс Terra Tower, гр. Дубай, ОАЕ (Дубай)

Апартаменти ново строителство

Дубай / кв. Dubailand
Област Дубай /  ОАЕ (Дубай)
карта

Площи: 67 м² - 222 м²

Цени на м2: 4 034 €/м² – 4 286 €/м²

Цени на м2: 7 890 лв./м² – 8 383 лв./м²

 286 584 897 073
 560 510 – 1 754 522 лв.