Продавате/отдавате под наем собствен имот? Доверете ни се!  

ОБЯВЕТЕ ИМОТ!

Луксозни имоти в сграда/комплекс Taj Wellington Mews, гр. Ras Al Khaimah, ОАЕ (Дубай)

Двустаен апартамент

Ras Al Khaimah / кв. Al Marjan Island
Област Ras Al Khaimah /  ОАЕ (Дубай)
карта

Площ: 107.78 м²

Спални: 1

Етажност: 13

Етаж: 1

Стаи: 2

Бани: 1

778 358
1 522 336 лв.

Тристаен апартамент

Ras Al Khaimah / кв. Al Marjan Island
Област Ras Al Khaimah /  ОАЕ (Дубай)
карта

Площ: 107.78 м²

Спални: 2

Етажност: 13

Етаж: 2

Стаи: 3

Бани: 2

1 130 134
2 210 349 лв.

Двустайни апартаменти

Ras Al Khaimah / кв. Al Marjan Island
Област Ras Al Khaimah /  ОАЕ (Дубай)
карта

Площи: 93 м² - 185 м²

Спални: 1

Етажност: 13

Цени на м2: 6 530 €/м² – 7 939 €/м²

Цени на м2: 12 771 лв./м² – 15 527 лв./м²

 731 668 1 210 037
 1 431 018 – 2 366 627 лв.