Продавате/отдавате под наем собствен имот? Доверете ни се!  

ОБЯВЕТЕ ИМОТ!

Луксозни имоти в сграда/комплекс Soto Grande by Ellington, гр. Al Hamra Village, ОАЕ (Дубай)

Двустаен апартамент

Al Hamra Village
Област Ras Al Khaimah /  ОАЕ (Дубай)
карта

Площ: 75.14 м²

Спални: 1

Етажност: 23

Етаж: 2

Стаи: 2

Бани: 1

421 200
823 795 лв.

Тристаен апартамент

Al Hamra Village
Област Ras Al Khaimah /  ОАЕ (Дубай)
карта

Площ: 103.21 м²

Спални: 2

Етажност: 23

Етаж: 5

Стаи: 3

Бани: 3

584 261
1 142 715 лв.

Четиристаен апартамент

Al Hamra Village
Област Ras Al Khaimah /  ОАЕ (Дубай)
карта

Площ: 162.09 м²

Спални: 3

Етажност: 23

Етаж: 17

Стаи: 4

Бани: 4

957 004
1 871 738 лв.

Апартаменти ново строителство

Al Hamra Village
Област Ras Al Khaimah /  ОАЕ (Дубай)
карта

Площи: 70 м² - 193 м²

Спални: 1-3

Етажност: 23

Цени на м2: 5 465 €/м² – 6 072 €/м²

Цени на м2: 10 689 лв./м² – 11 877 лв./м²

 419 794 1 054 935
 821 046 – 2 063 273 лв.