Продавате/отдавате под наем собствен имот? Доверете ни се!  

ОБЯВЕТЕ ИМОТ!

Луксозни имоти в сграда/комплекс DIFC Zabeel District, гр. Дубай, ОАЕ (Дубай)

Апартаменти ново строителство

Дубай / кв. DIFC
Област Дубай /  ОАЕ (Дубай)
карта

Площи: 79 м² - 417 м²

Спални: 1-4

Цени на м2: 10 027 €/м²

Цени на м2: 19 612 лв./м²

 792 172 4 181 464
 1 549 354 – 8 178 233 лв.