Продавате/отдавате под наем собствен имот? Доверете ни се!  

ОБЯВЕТЕ ИМОТ!

Луксозни имоти в сграда/комплекс Cavalli Tower, гр. Дубай, ОАЕ (Дубай)

Апартаменти ново строителство

Дубай / кв. Dubai Marina
Област Дубай /  ОАЕ (Дубай)
карта

Площи: 80 м² - 171 м²

Спални: 1-3

Етажност: 70

Цени на м2: 34 568 €/м² – 35 622 €/м²

Цени на м2: 67 610 лв./м² – 69 670 лв./м²

 2 765 472 6 091 349
 5 408 794 – 11 913 643 лв.