Продавате/отдавате под наем собствен имот? Доверете ни се!  

ОБЯВЕТЕ ИМОТ!

Луксозни имоти в сграда/комплекс Sozopoli View, гр. Созопол, България

НОВА
ОФЕРТА

Двустаен апартамент

гр. Созопол
Бургаска област /  България
карта

Площ: 58.32 м²

Спални: 1

Етажност: 4

Етаж: 3

Стаи: 2

Бани: 1

84 564 (без ДДС)
165 393 лв. (без ДДС)
НОВА
ОФЕРТА

Едностаен апартамент

гр. Созопол
Бургаска област /  България
карта

Площ: 51.42 м²

Етажност: 4

Етаж: 2

Стаи: 1

Бани: 1

74 560 (без ДДС)
145 827 лв. (без ДДС)
НОВА
ОФЕРТА

Двустаен апартамент

гр. Созопол
Бургаска област /  България
карта

Площ: 151 м²

Спални: 1

Етажност: 4

Етаж: 4

Стаи: 2

Бани: 1

241 600 (без ДДС)
472 529 лв. (без ДДС)
НОВА
ОФЕРТА

Тристаен апартамент

гр. Созопол
Бургаска област /  България
карта

Площ: 101.15 м²

Спални: 2

Етажност: 4

Етаж: 1

Стаи: 3

Бани: 1

146 667 (без ДДС)
286 856 лв. (без ДДС)
НОВА
ОФЕРТА

Апартаменти ново строителство

гр. Созопол
Бургаска област /  България
карта

Площи: 42 м² - 151 м²

Спални: 0-2

Етажност: 4

Цени на м2: 1 400 €/м² – 1 600 €/м²(без ДДС)

Цени на м2: 2 738 лв./м² – 3 129 лв./м²(без ДДС)

 59 304 241 600 (без ДДС)
 115 989 – 472 529 лв. (без ДДС)